Kvalitní sportovní podlahy? Žádný problém!

Tělocvična je místem, kam nemůžete umístit jen tak ledajakou podlahovou krytinu, ale musíte se zaměřit na speciální materiály, které jsou pro tamní velmi namáhané prostřední vhodné. Poradíme vám, na koho se s touto problematikou můžete s klidem obrátit.

Podlahy pro tělocvičny na západě Čech

Jak jsme slíbili již v úvodu článku, máme pro vás tip na spolehlivou společnost zabývající se podlahami do tělocvičen a jiných sportovních zařízení. Jedná se o PARKETCENTRUM s.r.o. se sídlem v Plzni. Firma má dlouholetou tradici, přičemž na našem trhu aktivně působí už od roku 1994. Za tuto dlouhou dobu se postarala o kvalitní podlahu nejen v mnoha prostorách určených ke sportu, ale též v celé řadě dalších interiérů.
Společnost se věnuje hned několika různým činnostem. Jejích služeb můžete využít jednak v případě, kdy potřebujete úplně novou sportovní podlahu, ale taktéž když potřebujete opravit již stávající interiér. Renovace parket Plzeň vás může zachránit před úplnou výměnou podlahové krytiny. Zkušení odborníci vždy pečlivě prozkoumají stav původních parket a teprve potom navrhnou, jaký bude vhodný další postup. Někdy bohužel však není zbytí a stará podlaha musí nemilosrdně pryč.

Sportovní podlahy přímo na míru

Každé sportoviště či tělocvična jsou jiné, a proto je třeba ke každé zakázce přistupovat individuálně. Tohoto si jsou v této plzeňské firmě samozřejmě plně vědomi a náležitě to respektují. Všechny podlahy jsou maximálně v souladu s nejnovějšími trendy a odpovídají náročným požadavkům moderní doby. Pracovníci vám pomohou vybrat ideální typ podlahy, který bude pro konkrétní účel vhodný.
Kromě výše zmiňovaných realizací nabízí společnost svým zákazníkům taktéž prodej parket. Více informací ohledně služeb i prodeje se dozvíte přímo na jejich webových stránkách pod odkazem www.parketcentrum.cz. Mimo to tam máte i možnost si prohlédnout reference dřívějších klientů.

You May Also Like