Pravidla zdravého hubnutí. Zhubněte bez újmy na zdraví

Toužíte po štíhlé postavě, kterou by vám záviděla každá žena a za kterou by se otočil každý muž? Pak musíte na takové postavě pořádně pracovat, i v tomto případě platí, že bez práce nejsou koláče. Pokud chcete dosáhnout štíhlé, krásné postavy, musíte dodržovat tři věci, a sice musíte dostatečně pít čistou vodu z kohoutku, dále se musíte hýbat a samozřejmě nesmíme zapomenout na správnou zdravou, vyváženou a pestrou stravu.

Abyste dosáhli viditelných výsledků velmi brzy, měli byste dodržovat pár pravidel zdravého hubnutí. Díky nim zhubnete, aniž by došlo k nějaké újmě na zdraví. Jaká pravidla to jsou?

Zařaďte do jídelníčku ovoce a zeleninu

Více ovoce a více zeleniny! I to jsou pomocníci při hubnutí. Jídelníček je díky nim plný vitaminů a tělu prospěšných látek, jež mají vliv na správné fungování lidského těla. Odborníci se shodují na tom, že druhy ovoce a sladké červené druhy zeleniny by se měly jíst během dopoledne a že zelenina by se zase měla jíst během odpoledne. V ovoci se totiž skrývá větší množství cukrů, které však stihneme spálit během dne, pokud se bude konzumovat během dopoledne.

Odstraňte ze života alkohol

Doporučujeme také odstranit ze života alkohol. Nejen, že se na alkoholu dá vypěstovat závislost podobně jako na drogách či lécích, ale také dehydratuje organismus a bohužel tedy brání tělu zhubnout. Pokud chcete zhubnout, doporučujeme ze života alkohol naprosto odstranit.

Konzumujete superpotraviny?

Doporučujeme vám začít konzumovat superpotraviny, což je obrovská skupina potravin, které v sobě ukrývají více tělu prospěšných látek, než kolik v sobě ukrývají jiné potraviny, jež běžně konzumujeme nebo jež přidáváme do jednotlivých pokrmů svého jídelníčku. Do této rozsáhlé a obsáhlé skupiny patří například borůvky, avokádo, také ořechy (hlavně vlašské ořechy a mandle) či plody goji a také chia semínka.

Více optimismu a spánku

Stres, vysoké pracovní vytížení, špatná nálada a nedostatek spánku. Dnešní doba je hodně uspěchaná a lidé mohou propadnout až syndromu vyhoření. Nepodceňujte spánek a duševní pohodu.

You May Also Like