Běžecký pás MASTER F-10

Chcete si vybudovat kondici za minimum času nebo konečně shodit těch pár kil navíc? Pak je běh ideálním řešením. Pokud u něj vydržíte alespoň měsíc, máte výsledky 100% zaručené!

Když je počasí vrtkavé, cvičte doma

Běhání na čerstvém vzduchu má něco do sebe. Ne vždy jsou k tomu ale ideální podmínky. Někdy prší, jindy se vám nechce vůbec mezi lidi, nebo prostě jen nemáte v okolí trasu vhodnou pro delší běh. Pokud vás odrazuje už jen představa vaší vizáže při běhání, kterou byste měli ukazovat ostatním, zkuste běhání v pohodlí domova.

Tam si můžete pustit ke cvičení oblíbený pořad nebo mít klidně oči zavřené. Navíc můžete bez obav běhat i v době, kdy už slunko dávno zapadlo a nebát se o vlastní bezpečí. A pokud nevíte, jak vybrat běhací pás, nemusíte mít strach, zvolit správně startovní trenažér je hračka.

Běžecký pás MASTER F-10 vás finančně nezruinuje

Pokud teprve začínáte s pravidelným sportováním a chcete za málo peněz co nejvíce muziky, pořiďte si běžecký pás MASTER F-10. Tento motorový trenažér se vám bude snadno ovládat, můžete si přizpůsobit jeho sklon dle vlastních preferencí a měnit rychlosti od 1 až do 12 km/h. Zvolit si tu můžete až z 15 různých programů.

Prvotřídní trenažér s 5letou zárukou

Všechny důležité údaje (jako rychlost, vzdálenost, čas, sklon, spotřeba kalorií a tepová frekvence) se vám budou v průběhu cvičení zobrazovat na LCD displeji, takže budete mít dokonalý přehled o průběhu cvičení.

Trenažér má odpruženou běžeckou plochu s nosností 120 kg, a tak zvládne i větší zátěž a přitom ušetří vaše kolena. Po cvičení ho navíc jednoduše sklopíte, takže vám zabere v bytě jen minimum prostoru.

Běžecký pás MASTER F-10 seženete v barvě bílé nebo černé a bývá na něj poskytována prodloužená 5letá záruka, takže se nemusíte bát možného poškození ani složitého vyřizování v servisu. Je to vážně ideální pomocník do startu. Alespoň pokud to myslíte s běháním vážně a chcete pokořit věčné „zítra už doopravdy začnu“.

You May Also Like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *