Kvalitní moderní posilovací stroje pro vaše fitness centrum

Vybavit dnes fitness centrum kvalitními a moderními stroji není nic snadného, jedná se o velikou investici. Na druhou stranu se tato centra pyšní vysokou návštěvností a zejména ti zákazníci, kteří cvičí pravidelně, kvalitní vybavení poznají a ocení. Investice se tak posilovnám vrátí, a to mnohonásobně.

Odlište se kvalitou posilovacích strojů

Když se dnes pouštíte do nákupu vybavení pro fitness, vsaďte na kvalitu. Tím, že například snížíte cenu vstupenky o pár korun, se od velkého množství konkurence neodlišíte. Naopak, budete-li disponovat moderními stroji pro efektivní procvičení všech svalových skupin, dokážete přilákat nové zákazníky a udržet ty stávající.

Nechte si zpracovat návrh vaší posilovny

Česká rodinná firma Grün Sport nabízí posilovací stroje pro různé využití, ať už do velkých fitness center, do hotelů, škol či firem. Na základě konzultace a společně dohodnutých potřeb zpracuje celkové řešení posilovny, nikoliv pouze prodej strojů. Dočkáte se doporučení strojů, které se pro vaše účely nejlépe hodí, a návrhu jejich rozmístění v zamýšleném prostoru. Až poté následuje výroba a doprava. Kromě toho, že si můžete nechat vybavit celé fitness centrum, lze si zakoupit i jeden samostatný stroj. Kvalitu strojů dokládá nadstandardní čtyřletá záruka na konstrukce.

Stroje Grün Sport následují moderní trendy

Vybrat si můžete z několika řad typizovaných strojů či si nechat navrhnout stroj na míru, který se ideálně vejde do vašeho prostoru. Některé stroje do posilovny (například z řady Deluxe) kladou veliký důraz na vzhled a eleganci, a hodí se tak do reprezentativních prostorů, jiné slouží pro specifické účely, jako je poslední dobou velmi oblíbený Crossfit. Všechny profesionální posilovací stroje Grün Sport pro profesionální i amatérské využití naleznete na www.grunsport.cz.

You May Also Like