5 způsobů, jak se zbavit tělesného tuku v sedmi dnech

Obdivujete ty vysekané kluky, kteří pobíhají po pláži a všechny dívky na ně vrhají pohledy? Máte dostatek svalové hmoty, ale vše je zalité tukem? Máme pro vás řešení, jak se vysekat za pouhých sedm dní. Ať už plánujete na poslední chvíli dovolenou nebo se chystáte na konkurz, máme pro vás sedm kroků, které vás posunou za vysněným tělem.

Zbavte se libového

Nemůžete se zbavit podkožního tuku, pokud máte tělo obalené tukem. Nebavíme se tu o pár gramech tuku, ale celkově větší tělesné hmotnosti, než je zdrávo. Takže než se vrhnete na náš plán, musíte si být jisti, že vám nic nevisí přes okraj kalhot. Jinak vám celá kůra zabere více jak jeden týden.

Matematika je základ

Matematika je základ pro hubnutí i nabírání svalové hmoty. Abyste odstranily jakékoliv dohady, je potřeba správně jíst. Váš příjem musí být konzistentní a o něco menší, než výdej. Jinak tak si můžete vzít košili, která zvýrazní vaše mužné tělo.

Odstraňte alergeny

Je možné, že máte podkožní tuk nebo jste zavodnění či nafouklí kvůli potravinám, které způsobují alergie. Nejčastější problém je s mlékem, pšeničným chlebem, umělými sladidly a podobně. Na odtučňovací kůru vyřaďte všechny výše uvedené potraviny. Nemusíte být na ně alergičtí, ale sebemenší podráždění zažívacího systému může způsobit nadýmání a zadržování vody v těle. Eliminujte riziko úplně a dosáhnete výsledků.
Dejte svalům čas

Poslední trénink si dopřejte několik dní před samotnou akcí. Vaše svaly se nejvíce zvýrazní v momentě, když jsou v jedné rovině s glykogenem. Takže je potřeba dát tělu čas na zotavení a doplnění zásob glykogenu. Také se vyhněte kardio cvičení, které jen vytáhne z vašeho těla glykogen a další látky důležité pro objem svalu.

Voda je stavební kámen

Ve snaze vypadat co nejvíce vysekaně, většina jedinců vysadí vodu. To však způsobí zcela opačný efekt. Tělo začne vodu shromažďovat a vy budete nafouklí. Pijte normální množství vody až do noci před závěrečnou show. V den vaší akce si dopřejte polovinu normálního příjmu vody. To vám pomůže vypadat silnější a zároveň to zabrání tělu negativně reagovat na nízkou hladinu vody.

You May Also Like