Bourali jste? Víme, jak rychle a výhodně prodáte svůj autovrak

Na našich silnicích se dennodenně prohání okolo šesti milionů automobilů. Z toho důvodu je naprosto jasné, že se bohužel občas stane autonehoda. Co si počít s rozbitým vozem? Prodejte ho na náhradní díly! Jak?

Ověřená likvidace vozidel

Pokud máte před domem nepojízdný autovrak, budete se muset seznámit s ověřenou likvidací vozidel. Zvolíte-li si správné odborníky, nebudete muset hnout ani prstem, vše vyřídíte rychle a poměrně pěkně si vyděláte. To je mnohem lepší než vystavování internetových inzerátů a čekání na zájemce.

Zajímavý balíček služeb nabízí třeba oblíbená společnost Za hotové. Tito odborníci vykupují autovraky, užitkové i stavební vozy, veterány i auta s propadlou technickou kontrolou. Ať už vám před domem/firmou stojí cokoliv, máte možnost se toho rychle zbavit. Nezáleží na tom, v jaké části České republiky bydlíte.

Nejdříve se spojíte telefonicky, vyslechnete si předběžnou cenovou nabídku a řeknete, kam za vámi mají tito specialisté přijet. Do pouhých 24 hodin od zavolání budou u vás. Na místě určení prohlédnou váš majetek, určí přesnou cenu, zhotoví jednoduchou kupní smlouvu bez skrytých závazků, předají protokol o ekologické likvidaci a ve finále si autovrak zcela zdarma odvezou.

Zdá se vám, že je toho trochu moc? Nemusíte se ničeho obávat – celý proces zabere maximálně 30 minut. Peníze obdržíte ihned na ruku. Žádné čekání na převod z bankovního účtu. Připravte si průkaz totožnosti a malý/velký technický průkaz.

Vydělejte si pěknou částku

Určitě vás zajímá, jakou částku můžete získat. Odpověď vám poskytne online nezávazná kalkulačka na webových stránkách https://zahotove.cz/prodej-auta-na-nahradni-dily/. Stačí vyplnit několik základních údajů o vozidle a v mžiku se dozvíte přibližnou nabídku.

You May Also Like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *