Vybavení posiloven nejen pro školy

V 21. století nevykonáváme tolik pohybových a silových aktivit, jako tomu bylo dříve, proto jsme si vymysleli celou řadu sportů a způsobů, jak naše tělo trochu posílit a procvičit. Pokud jde o silové cvičení, výtečně se procvičíte s vlastní vahou nebo v posilovně.

Posilovny jsou dnes běžnou součástí většiny škol a stroje do posilovny se čím dál častěji začínají objevovat v domácnostech. Není totiž potřeba disponovat obrovským prostorem. Procvičíte se i na malém kousku plochy, pokud je vybavena chytře zvolenými stroji. S tím vám pomůže česká rodinná firma Grün Sport.

Nechte si poradit s vybavením školního fitness centra

Rodinná firma vyrábí vybavení posiloven již od roku 1989, v nabídce má stroje typizované, avšak dokáže je vyrobit i na míru. Na své si přijdou jednotlivci, kteří si chtějí zakoupit jeden jediný stroj, i celá fitness centra, jež shání kompletní vybavení. Odborníci jim pomohou navrhnout výbavu tak, aby procvičila celé tělo. A vybavení dokážou navrhnout i pro školní posilovny.

Jaké posilovací stroje patří do školní posilovny?

Pro školní posilovnu se hodí stroje z řady Klasik, jež jsou cenově dostupné. Základem jsou posilovací lavice, multipress, protisměrné kladky a jednoruční činky. S touto výbavou si studenti procvičí celé tělo i na malém prostoru.

Kolik stojí vybavení školní posilovny?

Za sto tisíc korun se dá pořídit základní výbava v podobě laviček, jednoručních činek a nějakého toho stroje, s pořízením multifunkčních strojů jsou výdaje vyšší než sto tisíc. Je však třeba si uvědomit, že jde o investici na desítky let. Kvalitní vybavení posiloven tak dlouho opravdu vydrží, navíc není třeba bát se zestárnutí, posilovací stroje fungují stále na stejném principu.

Bližší informace najdete přímo na webu společnosti www.grunsport.cz. Školní posilovny navrhují na míru zcela zdarma, neváhejte této služby využít.

You May Also Like