Jak budovat svalovou hmotu a rovnou spalovat tuky

Cílem cvičení je budovat svalovou hmotu nebo spalo犀利士
vat tuk. Když děláte jedno, nemůžete dělat druhé. Tréninkové režimy jsou různé a nabízí vždy nabírání svalové hmoty nebo ztrátu tělesné hmotnosti. My vám přinášíme několik způsobů, jak budovat svalovou hmotu a spalovat tuk ať cvičíte kvůli svalům nebo přebytečným tukům.

Přeneste intenzitu

Během tréninku se vzdejte svého mobilního telefonu a pouze se soustřeďte na cvičení a růst svalové hmoty a spalování tuků. Místo toho, abyste odpočívali mezi sadami stejného tréninku, zapojte střídavě pull-ups, kliky nebo dřepy. Rozehřejete své tělo, udržíte se v pohybu a spálíte zase o něco více tuků. To je důvod, proč CorssFit tak skvěle funguje, přestože je náročný a efektivní.

Jezte každé tři hodiny

Malé porce regulují hladinu cukru v krvi, podporují růst svalové hmoty a eliminují změny nálad nebo přejídání. Klíčem k úspěchu je plánování dopředu, abyste se ujistili, že máte vždy něco zdravého při ruce a nemuseli kupovat náhražky. Takže doplňte palivo každé tři hodiny. V ideální kombinaci dostatečného množství sacharidů, bílkovin a tuků. Na cesty si klidně vezměte ořechy, semena, sušené ovoce, energetické tyčinky nebo proteinový nápoj.

Vyhněte se alkoholu

Není nic špatného dopřát si občas alkohol. Nicméně, pokud chcete budovat svalovou hmotu a hubnout, tak se mu musíte vyhnout. Alkohol narušuje REM spánek, obsahuje prázdné kalorie, zvyšuje hladinu stresového hormonu a snižuje intenzitu proteinu do svalových vláken. Také snižuje schopnost vstřebávat vitamíny a snižuje imunitu. Vynechte alkohol na třicet dní a pocítíte své změny na těle, že nebudete chtít přestat.

Mixujte tréninkové jednotky

Vaše tělo je fenomenální stroj, který si snadno zvykne na všechny druhy zátěže. Proto je důležité mixovat tréninky a nedovolit mu si zvyknout. Střídejte tělocvičnu s cvičením venku a činky s vlastní vahou. Jednou za čas si dejte dynamický tréninky a někdy si běžte i zaběhat. Nezapomínejte na plavání, které vás skvěle vyseká.

You May Also Like