Získej biceps a triceps jako Vin Diesel

Chcete mít ramena jako vyhazovač? Teda alá Vin Diesel? Tak potom nemůžete používat stejné tréninkové metody, jako na hrudník či nohy. Vzhledem k tomu, že triceps a biceps jsou menší svaly, lépe na ně působí izolované pohyby a různé mechanické úhly, než těžké váhy. Níže naleznete sadu cvičení, které jsou určeny pro plný a hustý biceps, který má Vin Diesel. Se správným jídelníčkem uvidíte nárůst svalu o několik centimetrů za jeden měsíc.

Jak to funguje

Cvičení začíná dvěma kabelovými cvičeními, které jsou navrženy tak, aby napumpovali vaše ruce co nejrychleji. Nejedná se o zvýšení ega, ale o ochranu loktů. Velký nával krve do ruky a zahřátí svalu a kloubů zabraňuje napětí a tím snižuje možnost zranění.

Následně pokračujete super sérií na biceps a triceps, které prověří vaše ruce ze všech možných úhlu a podpoří k růst tolik svalů, kolik je jen možných. Střídání bicepsu a triceps snižuje celkový čas cvičení, takže byste měli být hotovy za více jak 40 minut. Jedná se o velmi rychlou, zuřivou a účinnou rutinu.

Pokyny

Provádějte cvičení jednou týdně. Na cvičení, které jsou označeny „A“ a „B“ přistupujte jako k podmnožině. Tedy nejdříve se zaměřte na sadu A a poté na sadu B. Následuje odpočinek a pokračuje se se dále, dokud nejsou provedeny komplet všechny cviky.

Trénink jako Vin Diesel

1A.

Rope Pushdown

sety: 4, počet opakování: 15, odpočinek: žádný

1B.

Cable Crossover Curl

sety: 4, počet opakování: 12, odpočinek: 1-2 minuty

2A.

Cross-body Curl

sety: 3, počet opakování: 10, odpočinek: žádný

2B.

Triceps Extension

sety: 3, počet opakování: 12, odpočinek: 1-2 minuty

3A.

Dumbbell Kickback

sety: 3, počet opakování: 12, odpočinek: žádný

3B.

Seated Incline Dumbbell Curl

sety: 3, počet opakování: 8, odpočinek: 1-2 minuty

S tímto tréninkovým plánem budete během pár týdnů hrana, která nikoho nepustí přes dveře. Začněte co nejdříve.

You May Also Like