Jak správně posilovat penis

Je to přece také sval, tak proč byste ho nemohli posilovat? Existují na to speciální cviky, které sice byly původně vyvinuty pro ženy, ale později se přišlo na to, že fungují i na muže. Kromě jiného pomáhají zvětšovat penis.

To zázračné řešení se jmenuje Kegelovy cviky. Jméno nesou po doktoru Aloisi Kegelovi, který je v roce 1948 vymyslel pro ženy po porodu či při problémech s únikem moči. Později se přišlo na blahodárné účinky na muže a dnes patří mezi snadné způsoby jak zlepšit erekci.

Jak se posiluje?

Je to snadné a zvládnete to bez dalších pomůcek. Cviky se zaměřují na svaly mezi konečníkem a kořenem penisu. Jsou to přesně ty, které zatínáte při přerušování močení. A přesně tak také vypadá cvičení.

Cvičí se tak, že si stoupnete a střídavě zatínáte a povolujete tyto svaly, jako kdybyste chtěli zastavit močení. Je dobré, když se vám podaří zatnout zhruba na deset sekund, pak povolit a celé tohle opakovat desetkrát. Tím zakončíte sérii.

Doporučuje se opakovat tři série denně, s tímto tempem by měly být výsledky viditelné asi po dvou až třech týdnech.

Na co cviky působí?

Říká se, že zvětšují penis. Samozřejmě vám nevyroste o deset centimetrů, ale ve vzpřímené poloze se skutečně může jevit větší. Každopádně především pomohou prodloužit a zintenzivnit milování, zatnutím svalů totiž dokážete snadno zabránit blížící se ejakulaci.

Z toho důvodu jsou doporučovány rovněž mužům trpícím erektilními dysfunkcemi, nicméně pomáhají opravdu spíš jen v případech, kdy chcete, aby erekce vydržela déle. V případě, že jí vůbec nemůžete dosáhnout, je lepší sáhnout po nějakém doplňku stravy. Nemusí to být rovnou Viagra, existuje několik generických přípravků obsahujících přesně ty stejné látky ale prodávajících se za značně nižší cenu.

Na závěr pro vás máme ještě jednu velmi špatnou zprávu. Kegelovy cviky je potřeba opakovat pravidelně. Jakmile s nimi přestanete, dojde k opětovnému ochabnutí svalstva a vše se vrátí do původního stavu.

You May Also Like