Cena zlata láká k okamžité investici

Přemýšlíte, do čeho vložit své našetřené peníze? Spořicí účty mají minimální úrokové sazby, termínované vklady vám peníze blokují celých několik let. Podílové fondy i akcie jsou rizikové a na koupi investičního bytu potřebujete pořádný kapitál. Moc možností tedy není. Prakticky jedinou ověřenou a spolehlivou možností zůstává investice do zlata.

Češi ještě stále žijí v domnění, že investování do zlata si může dovolit jen nejbohatších deset tisíc. Není to však pravda, protože:

  • Do zlata se dá investovat i pár tisíc. Stačí se zaměřit na zlaté mince.
  • Koupit investiční zlato je jednoduché, objednáte ho i přes e-shop.

Pokud se chcete přesvědčit, zamiřte rovnou do e-shopu Zlate-mince.cz. Provozovatel tohoto obchodu funguje už 17 let a zlatem zásobuje 60 000 zákazníků. Ti všichni už pochopili, v čem spočívá výhoda zlata.

Zlato vaše peníze ochrání před inflací, krizí i pádem měny

Světové zásoby zlata se tenčí, což souvisí s jeho rostoucí cenou. Cena zlata trvale roste, ovšem nikdy ne čistě lineárně. Vždy objevíte výkyvy směrem dolů a v jednom takovém se právě nacházíme. Zlato nyní kleslo o 10 %, což investory jen podněcuje k nákupu. Je jasné, že hodnota jednoho dne zase vystoupá, takže krátkodobý pokles je příležitostí k chytrému zhodnocení peněz.

Hodnota zlata roste právě v dobách krizí, válek a problemetických situací. V jedné takové se právě nacházíme, a tak není divu, že velcí i drobní investoři skupují zlato ve velkém. Dříve se zastával názor vložit do zlata zhruba 5-10 % svých úpor, dnes se ovšem nemusíte bát dát do zlata mnohem více. Vaše peníze v něm budou uložené naprosto bezpečně.

Zlato prodáte kdykoliv

Zlato je ceněnou komoditou po celém světě. Kdyby padla měna, za kterou jste ho nakoupili, vůbec vás to neohrozí, můžete ho prodat za měnu úplně novou. Prodej je podobně snadný jako nákup, navíc je pouze na vás, kdy zlato prodáte. Nejste dlouhodobě vázaní, když budete své peníze potřebovat zpátky, získáte je. Investicím do zlata by měl dát šanci skutečně každý.

You May Also Like