Chytrý rezervační systém na míru fitness centrům

Čím dál více lidí objevuje kouzlo pohybu a to je jenom dobře. Fitness centra však zejména po Novém roce praskají ve švech. Zájem je o posilovny, aerobik, crossfit, moderní tance a další typy cvičení roste. Každý chce dodržet předsevzetí do nového roku a vybojovat si lepší postavu.

Jediný způsob, jak se fitness centra mohou vypořádat s takovým zájmem, je dobrý rezervační systém. Koneckonců profitují z toho i klienti – mohou si rezervovat lekci třeba z mobilu, aby pak měli jistotu, že pro ně bude místo.

Sportovcům přímo na míru

Rezervačních systémů je celá řada. Používají se například v hotelech, nemocnicích, kolikrát i na městském úřadě. Každé ze jmenovaných míst však má svá specifika a fitness centra na tom nejsou jinak. Lepší než ohýbat nějaký univerzální rezervační systém je sáhnout přímo po takovém, který je vytvořený na míru sportovcům. A přesně to splňuje systém Fitness-rezervace.cz.

Jaké výhody má pro uživatele?

Běžný návštěvník fitness centra se může do systému přihlásit a okamžitě vidí rozpis l犀利士
ekcí v jednotlivých sálech. Libovolnou z nich si může zarezervovat, přičemž vidí i to, kdo další se na lekci přihlásil. Snadno tedy pozná, zda přijde i jeho kamarád. Uživatel si také sám může dobít kredit na svůj účet či zakoupit permanentku. K jeho účtu se váže také karta s unikátním čárovým kódem, jenž slouží k rozpoznání při příchodu na lekci.

Jak pomůže obsluze?

Obsluha centra přijde o spoustu práce. Okamžitě vidí, co se kde děje a bude dít, a prakticky jen dozoruje celou činnost, případně si může zobrazovat grafy a statistiky. Vše probíhá úplně automaticky.

A co lektoři?

Lektoři jsou z 4fitness také nadšení. Hned totiž vidí, kdo jim přijde na lekci, případně jim pípne SMS zpráva, kdykoliv se něco změní (například se uvolní jiný sál). Pokud by náhodou onemocněli, mohou přihlášeným poslat zprávu, že dnešní hodina se nekoná.

Chcete-li to všechno vidět na vlastní oči, vyzkoušejte si demo 4fitness, které najdete přímo na webových stránkách rezervačního systému. Bližší informace objevíte také na Facebooku 4fitness a Google+ stránce. Na sociálních sítích si přečtete i reakce spokojených zákazníků. Pak už není nic jednoduššího než požádat o 14 dní na zkoušku zdarma.

You May Also Like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *