Erotické pomůcky oživí váš vztah

Hračky pro dospělé nejsou určeny pouze pro zábavu, ale pomohou zachránit uvadající vztah. Obáváte se o nákupu těchto pomůcek promluvit se svým protějškem? Překvapte ho. Kde si můžete vybrat to nejlepší pro oživení vašeho partnerství?

Vyberte si správný sexshop

Jistě si s vámi pohrává ostych, pokud jste nic takového nikdy nepodnikli. Není se ovšem čeho obávat, v takových obchodech jsou přece zvyklí na zákazníky. Pokud ale stále nenacházíte odvahu, dopřejte si výběr v pohodlí domova. Stačí na počítači nalézt relevantní a spolehlivé prodejce erotického zboží (např. sexshop ruzovyslon.cz). Před vámi se rozevře opojná nabídka různých erotických hraček a doplňků pro zpestření vašeho intimního života. Diskrétnost je zaručena a nemusíte se obávat prozrazení původu vaší zásilky. Netušíte, co by se vám mohlo hodit? Pro začátek doporučujeme něco méně extravagatního. Koneckonců, lze začít i něžně. Rutinu vašeho osobního života rozežene i obyčejná romantika. Kdy jste byli naposledy na večeři v restauraci? Kdy jste vůbec podnikli romantický výlet? Tím lze začít.

Poznejte nové hranice rozkoší

Milostný vztah je na počátku plný překvapení, těšíte se na sebe a toužíte po sobě. Ovšem za ty roky si na sebe zvyknete a vzájemná pozornost stagnuje, může uvadat. Jestli máte zájem o utužení partnerství, musíte o něj pečovat. Výhodou je, že se před sebou nestydíte, když se tak dlouho znáte, proto si můžete společně vybrat, jaká erotická hra by vám vyhovovala.

 

Objevte nové dimenze sexu

Než si přizvete do ložnice nějaké ty intimní hračky, co takhle erotické masáže? Prolomí se ledy a vy pozvolna začnete probouzet svůj intimní život tam, kde před tím ustal. Poté lze zkusit něco méně divočejšího, respektive máme na mysli nevyužití složitých hraček. Zkuste si zahrát scénku, kdy jeden z vás bude submisivní a pod nadvládou toho druhého. Pouta na ruce jsou ideálním prostředkem pro zpestření této hry. Toužili jste po společném erotickém zážitku ve třech, ale netroufli jste si pozvat někoho do akce? Zkuste pannu. Dnes jsou velmi realistické a navodí atmosféru, která vám později dodá odvahu skutečně někoho oslovit. Rovněž můžete použít robertky. To, že v místnosti je už váš partner, se nevylučuje. Můžete použít vibrátor pro klasickou praktiku a se svým protějškem provozovat anální sex.

Erotické fantazie zachrání vztah

Nejde jen o splnění něčeho, po čem roky prahnete. I když je vám padesát a více let, přece se nechcete smířit s tím, s partnerem nějak dožijete bok po boku přes to, že máte stále sexuální touhy. Pokud vás samotné nenapadá, jak byste sexuální hračky využili, inspirujte se třeba zde: https://www.facebook.com/sloncz/. Uvidíte, že objevíte nové obzory, které rozsvítí nejen váš život intimní, ale i ten běžný.

You May Also Like