Trápí vás mykózy?

Vysoké teploty a vlhko svědčí kvasinkám nejlépe. Je proto logické, že nejsilnější výskyt mykotických problémů ženy zaznamenávají v létě a pokud je jaro teplé, což aktuálně úplně nevypadá, tak kvasinkový boom propuká už zjara.

Pokud má dotyčná žena dlouhodobě porušenou lokální vaginální imunitu, stačí si chvilku nechat mokré plavky nebo příliš upnuté neprodyšné kalhoty a je po radosti z koupání a potažmo třeba i z celé dovolené. A za sezónu klidně ještě mnohokrát, antimykotika totiž z četností onemocnění přestávají fungovat.

Zatím jsme ale v průběhu jara a na „pařníkové“ podmínky dalšího ročního období, případně na svou dovolenou, je možné se s předstihem připravit. Nefunkční imunita intimních partií, která je příčinou chronických mykóz, totiž není poškozena nevratně.

Skvělé reference žen s dlouholetými problémy mluví za vše. Tyto bývalé pacientky mají totiž za sebou desetitýdenní systémovou enzymovou terapii a po ní jsou pro ně opakované mykózy už jen minulostí. 3x denně 7 tablet léku Wobenzym může vyřešit tedy i váš, možná už rovněž letitý, problém. Pokud jste právě v akutní fázi, můžete zahájit enzymoterapii jako intenzívní podpůrnou léčbu k antimykotikům. Zkrátí průběh nemoci a omezí obtíže včetně bolestivosti. Více na www.wobenzym.cz.

You May Also Like