Jak si chránit imunitní systém?

Pro zdravý vývoj člověka, ale také pro udržení správného rozpoložení organismu je zapotřebí mu dodávat vyvážené množství vitamínů, minerálů a dalších látek. V případě posílení imunitního systému není na škodu zařadit do jídelníčku k běžné stravě také doplňky.

Doplněk stravy s výtažky česneku

Mezi doplňky stravy, které přispívají právě k posilování a údržbě imunitního systému člověka, a tím jej lépe chrání proti nejrůznějším onemocněním, patří přípravek ALLICOR Super. Jde o produkt ve formě tablet, jež se aplikují jednou, maximálně dvakrát denně. Kromě jiného obsahují výtažky z česneku.

Jak známo, česnek je potravinou, která má výrazné množství látek, jež jsou důležité pro náš organismus. Nejenže zlepšuje imunitní systém, ale jeho přísun má i preventivní účinky před nemocemi dýchacích cest. Dále napomáhá ke správné funkci srdce a k regulaci krevního tlaku, dokonce rovněž zlepšuje trávení. Pokud česnek nemáte rádi kvůli tomu, že vám nevoní, pak v případě zmíněného doplňku stravy můžete být klidní, po konzumaci tablet vám ani nebude páchnout z úst.

Nezapomeňte na vitamíny

K posílení imunitního systému výrazně přispívají vitamíny. Konkrétně jde o známý vitamín C, který je hojně obsažený zejména v ovoci a zelenině. Správní sportovci, ale ani „obyčejní“ lidé by na jeho pravidelný a dostatečný přísun neměli zapomínat. Pokud se vám jej nedostává z běžné stravy, dá se opět použít potravinový doplněk. Konkrétně třeba EXTRA C 500. V každé tabletě je 500 mg vitamínu C. Velkým pozitivem je fakt, že se uvolňuje postupně, takže jej organismus dokáže plně vstřebat. Tablety jsou vhodné i při nachlazení a chřipce.

Pakliže máte zájem o koupi výše uvedených i mnoha dalších doplňků stravy, které mohou napomoci k ochraně vašeho zdraví, máte možnost je pořídit v internetovém obchodě Gigalékárna.cz. U produktů vždy naleznete podrobný popisek, díky němuž zjistíte, nač se hodí.

You May Also Like