Toužíte po profesionální posilovně? Tak si ji pořiďte

Jste fandou do fitness trendů a rádi cvičíte? Co takhle nechat svůj koníček vydělávat? Založit si vlastní profesionální posilovnu není vůbec tak těžké, jak se může zdát. Cvičit pak budete moci téměř pořád.

Co by v takové profesionální posilovně nemělo chybět? Samozřejmě kvalitní profesionální posilovací stroje, které nám neublíží a přitom zaměstnají každý sval v našem těle. Skvělou nabídkou strojů všech kategorií disponuje například ryze česká firma Grün Sport, která se zaměřuje na vybavení posiloven. Její odborníci vám do slova a do písmene navrhnou, vyrobí a nainstalují posilovnu vašich snů, která se bude v současném fitness světě skutečně vyjímat. Vybírat si můžete ze čtyř řad: Deluxe, Compact, Klasik a Energy. A pokud vám nějaký stroj bude v nabídce chybět, Grün Sport vám jej vyrobí na míru.

Kolekce Deluxe

Pro hotely, wellness centra a fitness kluby doporučujeme to nejlepší, co současný fitness trh nabízí. A tím bezpochyby je řada Deluxe, která nejenže na pohled zaujme luxusním a reprezentativním designem, ale především je navržena podle posledních trendů. Stroje si můžete nastavit tak, abyste cvičili správně a efektivně, což je obzvláště při absenci trenéra nesmírně důležité. Součástí kolekce je i řada vhodná pro rehabilitaci, cvičit na ní tak mohou jak profesionálové, tak i amatéři včetně seniorů.

Kolekce Compact

Moderní stroje za velmi příznivou cenu najdete v řadě Compact vhodné jak pro začátečníky, tak pokročilé. I tato posilovací zařízení jsou velmi efektivní, ale zároveň i šetrná k vašemu tělu. Vždy se zaměřují na konkrétní svaly, aniž by zatěžovaly ty okolní. Součástí kolekce jsou opět stroje vhodné na rehabilitaci.

Kolekce Klasik

V žádné posilovně snad s výjimkou ryze ženské by neměly chybět robustní posilovací lavice, věže a hrazdy, zkrátka klasika, bez které si řada mužů své cvičení vůbec nedokáže představit. A pozor, klasická železa se opět vrací do módy! Nebo z ní spíše nikdy nevyšla? Toto náčiní by proto nemělo chybět ani v luxusní posilovně.

Řada Energy

Především profesionálům se zavděčíte, pokud vybavení své posilovny rozšíříte i o kolekci Energy v podobě řady duálních kotoučových strojů. Ty doporučujeme především pro větší posilovny s klienty, kteří mají opravdovou sílu – kotouče se totiž na hroty nasazují ručně. Ale proto přeci do posilovny chodí, že?

Vybavení fitness centra vždy konzultujte s profesionály v oboru a volte podle klientely, na kterou se chcete zaměřit. Ryze ženské fitko se zřejmě obejde bez robustních lavic a těžkých kotoučových strojů, to mužské si zase nevystačí jen s rotopedem.

You May Also Like