Blíží se konec čerpání státního lázeňského příspěvku. Požádejte si včas a vyrazte za dny plnými masáží a relaxačních technik!

Ještě stihnete požádat o příspěvek a čerpat výhody státního voucheru, který poskytuje Svaz léčebných lázní.

V minulém roce lázeňští hosté mohli požádat o vyšší příspěvek, avšak i částka dva tisíce korun je milým přilepšením na cestu za zdravím…

Poděbrady nejen na srdce…

Lázně Poděbrady patří spolu s Karlovými Vary mezi nejnavštěvovanější lázeňské komplexy v České republice. V rozhlehlém lázeňském areálu se rozprostírají nádherné parky plné květin. Není snad človíčka, jenž by nezaznamenal květinové hodiny! Známé motto: „Na srdce jsou Poděbrady“ , bychom mohli vylepšit tvrzením, že i na psychiku duše, protože se zelení se budete potkávat na každém kroku. A spolu s tím i s báječnými procedurami, jež si budete náramně užívat. Po městečku jsou rozesety prameny, ke kterým se snadno dostanete díky mapkám. Ochutnejte poděbradské prameny a jděte svému zdraví naproti! A ještě jedna dobrá rada pro cyklisty. Podél Labe vedou překrásné cyklostezky, takže neváhejte a projeďte se na kole nádhernou přírodou.

Lázeňská obec na severu Čech se těší na výletníky!

Jestliže hodláte uplatnit státní poukaz, podmínkou je pobyt na šest nocí. Ale to určitě nebude žádný problém. Součástí léčebné kúry Lázně Libverda jsou procedury přímo na míru. Bude vám nabídnuta i pitná kúra a velmi příjemný servis informačního centra na recepci. Obsluha vám vše srozumitelně vysvětlí a nikdy nezapomene přidat milý úsměv, takže si budete připadat jako v domácím prostředí. Jen s tím rozdílem, že odtud pojedete bez starostí, svěží a plni energie.

Zamiřte do Královéhradeckého kraje

Uvítají vás zde světoznámé Janské Lázně, kde naberete opět sílu a energii díky horskému vzduchu a báječným léčebným procedurám. Pokud jste si ještě nevybrali své lázně, pak navštivte web Spa.cz, kde je mnohem větší výběr lázeňských komplexů, a s chutí můžete vyrazit, kam vás srdce táhne…

You May Also Like