QNT gainery pomáhají nabrat svalovou hmotu

Chcete nabrat svalovou hmotu, ale vůbec se vám to nedaří? Pak vaším pomocníkem budou gainery, které zajistí dostatečný příjem rychle vstřebatelných sacharidů, jež jsou důležitou energetickou živinou při nabírání svalové hmoty. Je však třeba věnovat dostatečnou pozornost výběru gainerů a celkové energetické bilanci, aby nedošlo naopak k tvorbě tuků. Mezi vysoce kvalitní gainery se řadí QNT gainery od předního výrobce sportovní výživy.

Co jsou gainery?

QNT gainery patří mezi oblíbené doplňky sportovní výživy, jež dokáží tělu poskytnout dostatečný zdroj energie při nabírání svalové hmoty. Jejich název je odvozen z anglického slova „gain“, který v překladu znamená „nabrat“. Gainery jsou tedy určeny především lidem, kteří chtějí nabrat svalovou hmotu.

Primárně se skládají ze sacharidů, které zajišťují při nabíraní svalů dostatek energetického příjmu. Neméně podstatnou složkou gainerů jsou také bílkoviny, které jsou důležitým stavebním kamenem svalové hmoty.

Pro koho jsou gainery určeny?

Užívání gainerů je vhodné pro každého, kdo chce přibrat, ale nedokáže přijmout dostatek kalorií z potravy. Pro nabírání hmoty je totiž důležité zajistit dostatečný kalorický příjem. QNT gainery tak najdou využití zejména u sportovců, kterým dělá problém nabírání hmoty či potřebují efektivně zregenerovat tělo po tréninku. Přesto, že je dávkování gainerů stanovené, tak je třeba toto dávkování na sobě otestovat. Je důležité myslet na to, že dávkování závisí na délce a intenzitě tréninku a kalorických potřebách konkrétního člověka.

QNT gainery můžete zakoupit v e-shopu Insidefit.cz, který se zaměřuje na prodej sportovní výživy a doplňků stravy. QNT gainery můžete zakoupit hned ve čtyřech příchutích, a to s příchutí banánu, čokolády, jahody či vanilky.

You May Also Like