Rady pro tlouštíky

1) Udělejte si pořádek ve svém jídelníčku – všechno záleží na jídelníčku a tréninku. Všechno jídlo co sníte si zapisujte a počítejte. Nebojte se toho, pomůže vám to. Samozřejmě nezapomínejte na základ – snídaní! Vaše tělo potřebuje po hodinách spánku konečně živiny.

2) Jezte méně, ale častěji. Základní pravidlo. Zapomeňte na přežírání 3x denně. Jezte alepsoň 6x denně menší kvalitní jídla.

3) Zapomeňte na sladkosti a fastfoody – prostě na to zapomeňte! Vy potřebujete zdravé kalorie!

4) Zvedněte příjem bílkovin! Svaly totiž při redukci podkožního tuku se pálí na prvním místě a vám nezbývá nic jiného než si je chránit bílkovinama. Zde bych podtrhl doplňky stravy jako protein a BCAA, které omezí odbourávání svalů.

5) Večer omezte sacharidy, jinak budete mít pěkné přírustky v tukové podobě. Zdroje sacharidů: rýže, těstoviny, celozrné pečivo, zelenina, ovoce.

6) Pijte vodu a zelený čaj a zapomeňte na tekuté sacharidy, které přímo jdou do tukových zásob. Pozor na džusy, minerálky, drinky, cocacoly a různé gainery.

7) Zvolte vhodný trénink U redukci diety se stejně jako u budování velkých objemů doporučuje základní cviky. Pokud nenavštěvujete posilovnu, můžete zvolit běh, jízdu na kole nebo jiné sporty, které vás baví.

Pokud chcete pálit kalorie, ideální je pro vás cyklistika nebo také pravidelný sex.

You May Also Like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *