Užijte si pořádnou lyžovačku v Rakousku

Nechcete spoléhat na to, že bude zima umožňující užít si lyžování a jiné zimní radovánky na českých horách? Vyjeďte si na zimní dovolenou do zahraničí. Oblíbené jsou lyžařské zájezdy do Rakouska.

Proč lyžovat v Rakousku?

Lyžování v Rakousku je velmi oblíbené mezi českými příznivci lyžování a dalších zimních sportů. Užijete si tu mnohem více lyžování než u nás. Na výběr máte z mnoha lyžařských středisek, sjezdové trasy jsou dlouhé a snadno si vyberete lyžařský areál podle svých preferencí.

Sháníte vhodné místo pro rodinnou dovolenou, neradi lyžujete v přeplněných střediscích, či hledáte výzvy v podobě těch nejprudších sjezdovek? V Rakousku si každý přijde na své. Kromě sjezdovek ve výborném stavu se můžete těšit i na kvalitní zázemí s veškerým turistickým komfortem. Nudit se nebudete, ani když sundáte lyže.

Lyžařské zájezdy do Rakouska jsou také oblíbené kvůli snadné dostupnosti z České republiky. Díky tomu se vám zimní dovolená ani příliš neprodraží, zvlášť když vezmete v potaz kvalitu i kvantitu lyžování.

Najděte si lyžařský zájezd do Rakouska na NewTravel.cz

Také plánujete zimní dovolenou prožít v nějakém pěkném lyžařském středisku v Rakousku? Najděte si konkrétní lyžařských zájezd ve srovnávači zájezdů NewTravel.cz. Díky přehlednosti a jednoduchosti si snadno a rychle vyberete takový, který nejlépe splní vaše požadavky. Oceníte rovněž skutečnost, že cestovní smlouvu budete uzavírat přímo u cestovní kanceláře.

A do jakého lyžařského střediska se tedy vydat? Máte nespočet možnosti. Obrovskou lyžařskou oblastí je Zillertal. Umožňuje lyžování na stovkách kilometrů sjezdovek prostřednictvím jednoho skipasu. Snad nejoblíbenější je ledovec Hintertux.

A co Dachstein? Užijete si lyžování na ledovci a široké možnosti tu budou mít milovníci freeridového lyžování. Velmi oblíbený je Kitzbühel a z dalších mnoha středisek si uveďme ještě alespoň Ischgl, Sölden, Saalbach, Arlberg, Albachtal, Kaprun atd. Užijte si lyžování v Rakousku naplno i vy.

You May Also Like