3 tipy pro větší hruď a čemu se vyhnout

Získejte větší objem hrudi pomocí našeho třístupňového tréninku. Již za pár týdnů poznáte znatelný rozdíl. Kromě tipů na to, jak mít větší hruď, vám poradíme co nedělat. Získáte tak kompletní návod na maximální objem hrudi.

Doba kamenná pro hruď

Jsme v době high-tech fitness, ale většina chlápků má trénink hrudi uvězněn v době kamenné. Chcete-li získat objem hrudníku, potřebujete modernizovat svůj trénink. Máme pro vás tři pravidla, která musíte dodržovat, pokud chcete vidět výsledky.

Tři pravidla pro budování hrudi

1.          Proveďte složené cvičení

Zvolte ploché a sklonové tlaky při cvičení. Tento způsob cvičení vám pomůže zvedat větší váhu a tím více unavit svaly. Unavené svaly znamenají růst, který vede k objemu. A to je to, co chceme.

2.          Použijte progresivní odpor

Do dvou nebo tří setů jedné nebo dvou cvičení na hrudník zvyšte váhu, kterou používáte nebo počet opakování, který provádíte při každém tréninku. Tentokrát budete šokovat sval. A překvapený sval je velký sval.

3.          Zlepšete stabilitu ramen

Nejbezpečnějším a nejsilnějším způsob, jak docílit stability ramen je, že vaše lopatky jsou vytaženy k sobě a dolů. Dorovnejte svoji námahu tím, že zlepšíte sílu ramen a jejich stabilitu. Díky tomu se dostanete na koně cvikům, které vám pomohou zvětšit objem.

Tři chyby při tréninku hrudníku

1.          Příliš mnoho cvičení

Držte se základních cviků, jako je bench press, kliky nebo velká činka. Nepřehánějte to s cviky a rozhodně nepotřebujete k získání objemu moderní kladkové stroje, které vám dovolí naložit několik kilo, ale pocitově zvedáte vzduch.

2.          Zvedání příliš velké hmotnosti

Pro největší a stabilní pokrok přidejte nejmenší množství váhy při každém dalším tréninku, což je zhruba 5 kilogramů. Buďte si ale jistí, že to zvládnete. Nepřehánějte to zbytečně a začněte s menší váhou kde máte jistotu.

3.          Špatná poloha při tlaku na lavičce

Vždy zastrčte lokty do boků a tyč musí být na úrovni dolní části hrudní kosti. Správná technika povede ke správnému protažení svalu, což vede k většímu objemu.

You May Also Like