Domácí posilovací stroje nebo věšák na prádlo?

Zhubnout? Na tohle slovíčko myslí každá žena téměř neustále. Denně jsou nám předkládány dokonalé ženy v televizi nebo v časopisech, jsme součástí této mediální masáže, již od útlého dětství.

Někteří pravidelně sledují trendy zdravého stravování. Protože je jasné, že správné jídlo tvoří 70% úspěchu. No, ale komu by se chtělo neustále plánovat, co zdravého si uvařit, když je jednodušší vzít si kousek bílého pečiva s máslem, než dvanáct hodin vařit cizrnu, z které si připravíme lahodný pokrm, jak už název sám napoví, tzv. hummus.

Jiní si zase koupí domácí posilovací stroj a snaží se pravidelně cvičit a zhubnout. Pocit to je ovšem hodně krátkozraký. Lidská lenost nakonec doma zvítězí a stroj končí jako věšák na prádlo nebo na smetišti. Takových příběhů je plný internet a jeden je i níže.

tipnet-1-14381-0

Přála jsem si posilovací stroj a svěřila se kamarádce, která měla tzv. orbitrek doma ve sklepě, protože na něm nikdo necvičil. Na přístroj jsem se příliš nevyptávala a okamžitě si ho zamluvila, jeho původní cena byla 4000 Kč a já měla velkou slevu za 2000 Kč. Nadšená jsem si ho přivezla do pokoje. Největší chybou bylo to, že předání proběhlo venku na ulici ve tmě, proto jsem si přístroj vyzkoušela až doma, což byl kámen úrazu. Při prvním aktivním cvičení jsem zjistila, že stroj vydává zvuk, který připomíná start letadla. Po deseti minutách cvičení se mi zželelo sousedů bydlících v bytě pod námi a cvičení jsem vzdala. Postupem času se z orbitreku stal výborný věšák na prádlo, který jsem následně díky internetovým online bazarům prodala.

Čas plynul dál a já si uvědomila, že problém nebyl ve mně, ale v přístroji. Porozhlédla jsem se na internetu a vybrala si lepší eliptický trenažer za akční cenu, na kterém bych mohla v tichosti u televize každý večer cvičit. Poté, co jsem si stroj přivezla domů, jsme zjistila, že by nebylo špatné využít možnost, kterou prodejci nabízí, tj. sestavení stroje za menší poplatek. Při sestavování jsem si vyslechla několik poznámek od svého partnera k tomu, jak na přístroji nevydržím cvičit a že ho stejně brzo prodám, což mě vyhecovalo k tomu, že jsme si slíbila eliptický trenažer maximálně využít.

Měsíc se s měsícem sešel a ze stroje se opět stal věšák na prádlo. Ačkoliv jsem měla několik pokusů si ráno přivstat a zacvičit, ani jednou se mi to nepodařilo. Nakonec jsem opět použila možnosti inzertních stránek a přístroj prodala mladému páru za velmi výhodnou cenu.

No a dnes opět přemýšlím o nějakém dalším stroji, který bych si pořídila domů na zlepšení kondice. Brouzdám po inzertních stránkách a hledám, cenově dostupný a kvalitní ,,věšák“ na prádlo.

 

You May Also Like