Se stévií už se nemusíte bát sladit

Cukr má ráda většina lidí, jeho problémem je bohužel to, že je příliš kalorický, přibírá se po něm na váze a diabetici se mu musí obloukem vyhýbat. Naštěstí existuje celá škála alternativ, které jsou nejen zdravé, ale rovněž po nich nepřiberete na váze.

Na trhu je mnoho sladidel na chemické bázi, která nejsou pro tělo příliš vhodná, ale můžeme narazit i na čistě přírodní sladidla, která jsou vyrobena zcela nezávadně a to ze samotné stévie. Stévia sladká je nejzdravějším přírodním sladidlem, které skvěle chutná a poskytuje dokonce i prevenci před kandidózou, plísněmi a dalšími neduhy, které nás mohou trápit. Největší zájem si získalo sladidlo Steviolin, které je již dlouhou dobu známé pro svojí příjemnou chuť, vysokou sladivost a žádné kalorie. Díky němu si lze užít cukr v nápojích i receptech bez toho, aniž bychom se museli obávat negativních dopadů cukru.

Jaké výhody má Steviolin

steviolin-Eri-300x300Steviolin je až 300x sladší než cukr a dokonce i menší balení vám vydrží velmi dlouho. Je vhodný i pro lidi trpící cukrovkou. Jsou zde použity pouze přírodní ingredience, Steviolin je zcela bez konzervantů, barviv či jiných přidaných látek. Pokud jste se doposud ve slazení omezovali, už s tím můžete přestat a vychutnat si sladkou chuť a to naprosto ve všem.

Snad každý má rád sladké a se Steviolinem si sladkého můžete užít, kolik chcete. Velkou výhodou Steviolinu je i jeho nízká cena, ačkoliv je balení na první pohled menší, než piksla cukru, je velmi sladký a používá se ho jen minimální množství, takže máte záruku, že ho jen tak nespotřebujete. Při každém slazení vás bude hřát pocit, že sladíte zdravou stévií, která má pro vaše tělo skvělý užitek.

Proč vyzkoušet Xylitol

Steviolin-Xili-500gPod tímto tajemným názvem se neskrývá nic jiného, než další přírodní sladidlo. Xylitol je opět přírodním produktem, které má nízký glykemický index i energetickou hodnotu. Je velmi populární a za posledních 50 let, co je na trhu, si získal oblibu u lidí po celém světě.

Xylitol není nic jiného než přírodní sacharid obsažený v ovoci, zelenině i rostlinách, vyrábí ho dokonce i samotné lidské tělo. Pokud jste doposud používali pouze běžný cukr, můžete nyní udělat změnu a používat zdravá sladidla Steviolin a Xylitol, která jsou pro tělo zdravá a zajistí vám skvělou figuru.

You May Also Like