Zlepšete si kondici ve fitku

Myslíte si, že byste měli začít cvičit? Gratulujeme! Už jen samotné uvědomění znamená, že jste na správné cestě. Pak bude zbývat jen se cvičením začít. Kde? Ideálně v dobře vybaveném fitness centru.
Jste-li z Ostravy a okolí, rozhodně doporučujeme věhlasný Fitpark (na internetu jej najdete pod odkazem Fitness Ostravafitko Ostrava nebo fitness centrum Ostrava), jenž jednoznačně patří mezi nejlépe vybavená fitness centra v zemi.

Chcete zhubnout, nebo nabrat svalovou hmotu?

Ve Fitparku jsou vítání profesionálové stejně jako nadšení amatéři, kteří zkrátka chtějí být v kondici a fit. Ti, jenž chtějí svalovou hmotu nabrat i ubrat. Zhubnout i přibrat. Všem se tu od odborného personálu dostane profesionální rady. Především si ale zacvičí. Bez čekání a aniž by je kdokoliv okukoval. Všichni tu totiž jsou kvůli jedinému, a tím je cvičení.

Největší cvičební plocha v ČR!

Ostravský Fitpark se může pochlubit vůbec největší a plně klimatizovanou cvičební plochou v ČR s více než 220 posilovacími a kardio strojí. Běhat můžete na běžecké dráze a dvaceti běhacích pásech, veslovat na šesti veslovacích trenažerech, běh do schodů simulují schodové trenažery a srdíčko si můžete posilovat na čtyřiceti dalších kardio strojích. To je vybavení, o kterém si mohou nechat zdát i přední pražská fitness centra. Už víte, proč na cvičení nečekáte?

Zaměřeno na silový trénink

Je-li vaším hlavním cílem nabírání svalové hmoty, zřejmě se zaměříte na silový trénink. Jen v jednoručkách vám budou k dispozici 4 tuny železa. Je vám to málo? Pokračovat můžete na 160 posilovacích strojích. Vaší pozornosti by ale neměla uniknout ani funkční zóna kompletně vybavená pro vzpírání a crossfit (klikněte na odkaz crossfit Ostrava).

Ráj nejen pro gymnasty

Nejenom profesionální gymnasté a gymnastky jistě ocení profesionální hrazdy, gymnastické kruhy, šplhací lana, olympijské osy stejně jako desítky tun závaží. Zkrátka ráj pro všechny sportovní nadšence, mezi které můžete patřit i vy. V ostravském Fitparku ale nemusíte jen posilovat. Pro milovníky skupinového cvičení, jehož předností je to, že jste při něm vyhecováni okolím, tu je šedesátka skupinových cvičení týdně, což vychází na dvanáct lekcí denně!

Badminton, nebo heat? Obojí

Zahrát si ale můžete i badminton (badminton Ostrava) a hit poslední doby, což je cvičení heat. Nevíte, oč se jedná? Klikněte na odkaz heat Ostrava. To vše pod jednou střechou! Zkrátka sportovní ideál v pravém slova smyslu!

You May Also Like