Díky trampolíně si děti zamilují pohyb

Dnešní děti tráví čím dál více času doma u počítačů, tabletů a chytrých telefonů. Běhat po venku je nebaví a pohybové aktivity jsou v jejich žebříčku oblíbených činností spíš na spodních příčkách. Často je to přitom vina rodičů. Podporujete děti v sezení u počítače, nebo je podněcujete, ať si jdou hrát ven? Pomůže k tomu například trampolína.

Pokud potomkům nabídnete zajímavou pohybovou aktivitu, vsaďte se, že si ji zamilují. A jaká by to měla být? Na vlastní zahradě perfektně poslouží trampolína. Vědci zjistili, že při desetiminutovém skákání vydáte tolik energie jako při půl hodině běhu. Klouby navíc netrpí nárazy na tvrdou plochu. Uvidíte, že se skákání stane zábavou pro celou rodinu.

Dnešní trampolíny jsou bezpečné

Máte strach o bezpečí svých dětí? Zbytečně. Dr. Keith Alexander, novozélandský univerzitní profesor a otec, kdysi toužil po bezpečné trampolíně pro svou dceru. Odstranil tedy pružiny, přesunul rám, aby na něj nebylo možné spadnout, vymyslel měkké kraje podložky, uzavřel celý prostor sítí. A přesně s těmito principy jsou dodnes vyráběny bezpečné trampolíny Springfree.

Kvalitní trampolína vydrží dlouhou dobu

Výrobce trampolín Springfree si zakládá na kvalitě. Sítě vyrábí z jemného a pevného materiálu odolného vůči UV záření. Použité tyče jsou pružné, třikrát silnější než železo. Však se používají i k výrobě nejnovějších letadel Boeing. I rámy jsou třikrát silnější než u tradičních trampolín, vydrží zátěž až půl tuny. Samotná skákací plocha z geotextilie zvládne 700 kg statického zatížení a přes pět tisíc hodin ostrého slunečního záření.

Zacvičí si celá rodina

Trampolíny Springfree jsou určeny jak pro děti, tak dospělé. Snadno na nich můžete posilovat, trénovat výdrž a zkoušet různé aerobní cviky. Na internetu najdete spoustu návodů a instruktážních videí. Zábava s trampolínou je prakticky nekonečná.

You May Also Like